Šikšnosparnis (Harry Hole, #1) Jo Nesbø

ISBN:

Published:

Hardcover

352 pages


Description

Šikšnosparnis (Harry Hole, #1)  by  Jo Nesbø

Šikšnosparnis (Harry Hole, #1) by Jo Nesbø
| Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, RTF | 352 pages | ISBN: | 5.66 Mb

Haris Hūlė Norvegijos policijos išsiunčiamas į Australiją stebėti, kaip vyksta nužudymo bylos tyrimas. Auka – dvidešimt trejų metų norvegė televizijos įžymybė.Nors Hūlei griežtai nurodyta nesikišti į kolegų darbą, jis ne iš tų, kurie stebi veiksmą išMoreHaris Hūlė Norvegijos policijos išsiunčiamas į Australiją stebėti, kaip vyksta nužudymo bylos tyrimas.

Auka – dvidešimt trejų metų norvegė televizijos įžymybė.Nors Hūlei griežtai nurodyta nesikišti į kolegų darbą, jis ne iš tų, kurie stebi veiksmą iš paskutinių eilių. Ieškodamas bent menkiausios užuominos Haris susibičiuliauja su vienu bylai vadovaujančiu detektyvu. Ką juodu užčiuopia – tėra tik pradžia virtinėje neišaiškintų žmogžudysčių. Jiems vis giliau kapstant ir artėjant prie žudiko, Haris ima baimintis, kad nė vienas, kuris prisideda prie šios bylos tyrimo, nėra saugus.Parašyta su naujoko užsidegimu. Ši istorija persmelkta ne tik vietos, kurioje buvo rašoma, dvasios, bet ir mano paties gyvenimo.

Visai neseniai skaitydamas romaną per radiją išsigandau, kiek daug klaidų kaip jaunas rašytojas padariau, tačiau mane apstulbino kūrinio šviežumas ir drąsa.Jo Nesbø„Šikšnosparnis“ užpildo ankstyvąsias Hūlės istorijos spragas – tikriausiai daugumos jo gerbėjų neapleido klausimas, kaip jis tapo tokia iškankinta siela. Turėdamas neabejotiną gebėjimą užuosti mirtį, Hūlė žengia pirmuosius netvirtus žingsnius – eidamas šiuo keliu jis taps personažu, kuriam neatsispirs joks trilerių gerbėjas.Yorkshire Evening Post (UK)Policijos inspektorius Haris Hūlė skaitytojams jau pažįstamas iš šių kriminalinių romanų: Raudongurklė (norvegų k.

pasirodė 2000 m.), Nemezidė (norvegų k. pasirodė 2002 m.), Pentagrama (norvegų k. pasirodė 2003 m.), Gelbėtojas (norvegų k. pasirodė 2005 m.), Sniego Senis (norvegų k. pasirodė 2007 m.), Šarvuota širdis (norvegų k. pasirodė 2009 m.), Vaiduoklis (norvegų k. pasirodė 2011 m.).Jo Nesbø (Ju Nesbio, gim.

1960) – vienas geriausių šių laikų kriminalinių romanų rašytojų pasaulyje. Milžinišką sėkmę ne tik gimtojoje Norvegijoje, bet ir daugelyje užsienio šalių, tarp jų ir Lietuvoje, jam pelnė kultinis knygų ciklas apie Harį Hūlę. Autorius apdovanotas gausybe literatūros premijų, tarp jų „Stikliniu raktu, „Riverton, Norvegijos knygų klubo premija, „Bookseller prizu, Danijos detektyvų rašytojų akademijos premija, Suomijos detektyvų rašytojų akademijos premija. Jo knygos ne kartą buvo patekusios į tarptautinių bestselerių sąrašus. Šiuo metu pasaulyje parduota daugiau kaip 25 milijonai Nesbø knygų egzempliorių.

O pagal romaną „Galvų medžiotojai“ 2011 m. sukurtas to paties pavadinimo kino filmas buvo nominuotas daugybei apdovanojimų, tarp jų Norvegijos nacionaliniam kino apdovanojimui „Amanda ir Britų akademijos kino ir televizijos apdovanojimui.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Šikšnosparnis (Harry Hole, #1)":


dhateofficial.com

©2009-2015 | DMCA | Contact us